DriverEngine.com Agent 6.1

DriverEngine.com Agent są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy e-Software Computer Technology.

Liczba pobrań: 489
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
e-Software Computer Technology
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DriverEngine.com Agent to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki e-Software Computer Technology.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz DriverEngine.com Agent, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów 74159-4112_4127 XP_2003_Vista x64 Ver 2.6.0 PCL6.zip czy Mobile Intel 4 Series Express Chipset Graphics Driver 8.15.10.22. Aplikacja DriverEngine.com Agent może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: