Easy Cook Magazine 1.5.0

Easy Cook Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zdrowie i medycyna. Easy Cook Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez BBC Worldwide

Liczba pobrań: 769
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
BBC Worldwide
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Easy Cook Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Użytkownicy mogą korzystać z Easy Cook Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników BBC Worldwide.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.5.0. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Esquire UK oraz Healthcare+ Magazyn Menedżerów Ochrony Zdrowia.

Ocena:
Twoja ocena: