Easy Food Cookbook 1.0.21.2.1.130

Easy Food Cookbook to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Easy Food Cookbook może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Zahra Publishing

Liczba pobrań: 575
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Zahra Publishing
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Easy Food Cookbook to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Easy Food Cookbook powstało w studiu firmy Zahra Publishing.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.21.2.1.130 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Business Today Magazine oraz SAILING Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: