EasyProfiles (Pro) 4.7.10

EasyProfiles (Pro) to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. EasyProfiles (Pro) wprowadzono na rynek przez SmartDyne

Liczba pobrań: 990
Cena/licencja: 15,28 zł
Producent/dystrybutor
SmartDyne
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EasyProfiles (Pro) to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. EasyProfiles (Pro) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio SmartDyne.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 4.7.10. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Shazam Encore oraz ADWLauncher EX.

Ocena:
Twoja ocena: