ECS Z77H2-AX (V1.0) Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0

ECS Z77H2-AX (V1.0) Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 345
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ECS Z77H2-AX (V1.0) Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre A51 Hotkey Driver for USB Keyboard with Finge i Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel USB 3.0 Driver 1.0.3.214. ECS Z77H2-AX (V1.0) Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: