Elle Decor Magazine 2.2.2

Elle Decor Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Elle Decor Magazine powstało w studiu firmy Hearst Communications, Inc..

Liczba pobrań: 573
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Elle Decor Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Elle Decor Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Communications, Inc..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.2.2.. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Martha Stewart Everyday Food Magazine oraz Skiing Mag.

Ocena:
Twoja ocena: