ELLE US 1.14

ELLE US to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. ELLE US może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Hachette Filipacchi Media U.S.

Liczba pobrań: 628
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hachette Filipacchi Media U.S.
Rozmiar: 10 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ELLE US to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. ELLE US to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hachette Filipacchi Media U.S.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.14 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić O The Oprah Magazine oraz Photography Week.

Ocena:
Twoja ocena: