Empire Magazine 1.3.18

Empire Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Empire Magazine powstało w studiu firmy Bauer Media.

Liczba pobrań: 593
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Bauer Media
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Empire Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Empire Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Bauer Media

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.3.18. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić AŚ 4x4 oraz BMW Car - The ultimate BMW magazine.

Ocena:
Twoja ocena: