EnGenius EOA7535 Access Point Driver 1.3.1

EnGenius EOA7535 Access Point Driver 1.3.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy EnGenius.

Liczba pobrań: 507
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
EnGenius
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EnGenius EOA7535 Access Point Driver 1.3.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki EnGenius.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L655 Intel MEI Driver 6.0.40.1215 for Windows i Lenovo ThinkPad Edge 13 Intel Chipset Driver 9.1.1.1023 for XP/W. EnGenius EOA7535 Access Point Driver 1.3.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: