Esquire iPad Edition 1.0.6

Esquire iPad Edition to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Esquire iPad Edition powstało w studiu firmy Hearst Communications, Inc..

Liczba pobrań: 452
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Esquire iPad Edition to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Esquire iPad Edition zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Communications, Inc..

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.0.6. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Focus Magazine oraz LOGO - magazyn.

Ocena:
Twoja ocena: