Esquire Magazine 2.0.2

Esquire Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Esquire Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Communications, Inc.

Liczba pobrań: 653
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Esquire Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Esquire Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Communications, Inc..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.0.2. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Surfing Magazine oraz App Life Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: