Esquire UK 3.0.5

Esquire UK to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Esquire UK może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Magazines UK

Liczba pobrań: 629
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Magazines UK
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Esquire UK to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Esquire UK zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Magazines UK.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 3.0.5. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Gazeta Bankowa oraz AGASart.

Ocena:
Twoja ocena: