EveryCircuit 1.13

EveryCircuit to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z EveryCircuit dzięki zaangażowaniu pracowników Igor Vytyaz.

Liczba pobrań: 1341
Cena/licencja: 31,63 zł
Producent/dystrybutor
Igor Vytyaz
Rozmiar: 100
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EveryCircuit to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja EveryCircuit wprowadzono na rynek przez Igor Vytyaz

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.13. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić SyPressure Pro (Barometer) oraz Autostarts.

Ocena:
Twoja ocena: