EVGA nForce 750i SLI FTW BIOS SZ1K

EVGA nForce 750i SLI FTW BIOS SZ1K to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki EVGA.

Liczba pobrań: 749
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
EVGA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA nForce 750i SLI FTW BIOS SZ1K to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki EVGA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP 2000-228CA Realtek LAN Driver 7.42.304.2011 for Windows 7 i Panasonic WORKiO DP-8045 PCL Printer Driver 2.05.087 (FR, US, CA. EVGA nForce 750i SLI FTW BIOS SZ1K to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: