EVGA P55 Realtek Audio Driver 2.65 for XP

EVGA P55 Realtek Audio Driver 2.65 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 310
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA P55 Realtek Audio Driver 2.65 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz EVGA P55 Realtek Audio Driver 2.65 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-H67MA-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D lub Gigabyte GA-H55M-USB3 (rev. 2.0) Realtek LAN Driver 6.250.0908.2. Aplikacja EVGA P55 Realtek Audio Driver 2.65 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: