EVGA X58 SLI Micro Realtek Audio Driver 2.67 for XP

EVGA X58 SLI Micro Realtek Audio Driver 2.67 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 386
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA X58 SLI Micro Realtek Audio Driver 2.67 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

EVGA X58 SLI Micro Realtek Audio Driver 2.67 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP 2000z-2b00 CTO Synaptics TouchPad Driver 16.2.10.12 for Windo, czy Acer Aspire V5-531 Synaptics Touchpad Driver 16.0.2.0 for Window. Programiści REALTEK zadbali, by EVGA X58 SLI Micro Realtek Audio Driver 2.67 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: