EVGA X79 SLI Realtek Audio Driver 2.67 for XP

EVGA X79 SLI Realtek Audio Driver 2.67 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 487
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA X79 SLI Realtek Audio Driver 2.67 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

EVGA X79 SLI Realtek Audio Driver 2.67 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Intel My WiFi Dashboard Software 15.5.6 for Windows 8 x64, czy Gigabyte GA-B75M-D3H (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 8.002.0612.20. EVGA X79 SLI Realtek Audio Driver 2.67 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: