Exchange by TouchDown Key 7.0.001

Exchange by TouchDown Key to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Exchange by TouchDown Key odpowiedzialna jest firma NitroDesk, Inc..

Liczba pobrań: 1116
Cena/licencja: 69,68 zł
Producent/dystrybutor
NitroDesk, Inc.
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Exchange by TouchDown Key to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Exchange by TouchDown Key może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników NitroDesk, Inc.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 7.0.001. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić BubbleUPnP License oraz Thumb Keyboard (Phone/Tablet).

Ocena:
Twoja ocena: