Extended Controls

Extended Controls to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Extended Controls może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Honolulu Team

Liczba pobrań: 506
Cena/licencja: 3,30 zł
Producent/dystrybutor
Honolulu Team
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Extended Controls to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Extended Controls dzięki zaangażowaniu pracowników Honolulu Team.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji . System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Klawiatura SlideIT oraz The Dark Knight Rises.

Ocena:
Twoja ocena: