Family Farm Gameplay Trailer 2 (HD)

Family Farm to kolejna gra, która umożliwia nam wcielenie się w farmera. Tym razem przenosimy się do 19 wieku gdzie będziemy prowadzić i rozwijać nasze rodzinne gospodarstwo. Gra mocno koncentruje się na bohaterach. Członkowie naszej rodziny posiadają różne talenty i umiejętności, które możemy rozwijać w trakcie rozgrywki.

Liczba pobrań: 1433
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Iceberg Interactive, Hammerware
Rozmiar: 66.93 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Family Farm Gameplay Trailer 2 to film prezentujący przebieg rozgrywki w grze Family Farm.

Family Farm to kolejna gra, która umożliwia nam wcielenie się w farmera. Tym razem przenosimy się do 19 wieku gdzie będziemy prowadzić i rozwijać nasze rodzinne gospodarstwo. Gra mocno koncentruje się na bohaterach. Członkowie naszej rodziny posiadają różne talenty i umiejętności, które możemy rozwijać w trakcie rozgrywki. Należy również pamiętać o gotowaniu posiłków, ponieważ do pracy potrzebna jest energia. Istnieje także możliwość zatrudnienia pracowników, ale jest to dość duży koszt.

Family Farm 2 prezentuje się dobrze pod względem graficznym. Mamy możliwość uprawiać rośliny zgodnie z rocznym cyklem oraz hodować różne zwierzęta. Należy również pamiętać o rozbudowie naszej posiadłości, ponieważ należy przygotowywać miejsce dla kolejnych członków naszej rodziny

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Family Farm Gameplay Trailer