Farmacja Praktyczna 1.0.23

Farmacja Praktyczna to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zdrowie i medycyna. Farmacja Praktyczna zostało stworzone przez firmę Valkea Media S.A..

Liczba pobrań: 570
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Valkea Media S.A.
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Farmacja Praktyczna to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Farmacja Praktyczna powstało w studiu firmy Valkea Media S.A..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0.23. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić connect oraz PSM3: the No. 1 PlayStation magazine for PS3 and PS Vita.

Ocena:
Twoja ocena: