Fast Company Magazine 1.2

Fast Company Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Za stworzenie Fast Company Magazine odpowiedzialna jest firma Mansueto Ventures LLC.

Liczba pobrań: 523
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Mansueto Ventures LLC
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fast Company Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Fast Company Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Mansueto Ventures LLC

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.2. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić NYTimes for iPad oraz Filmowy. Magazyn do czytania.

Ocena:
Twoja ocena: