Fast Reboot Pro 3.4

Fast Reboot Pro to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Fast Reboot Pro zostało stworzone przez firmę Great Bytes Software.

Liczba pobrań: 600
Cena/licencja: 5,39 zł
Producent/dystrybutor
Great Bytes Software
Rozmiar: 79 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fast Reboot Pro to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Fast Reboot Pro powstało w studiu firmy Great Bytes Software.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 3.4. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić MailDroid Pro oraz Color & Draw for kids phone ed.

Ocena:
Twoja ocena: