File Expert Pro Key Plugin 1.1

File Expert Pro Key Plugin to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. File Expert Pro Key Plugin wprowadzono na rynek przez Geek Software Technology Inc

Liczba pobrań: 985
Cena/licencja: 9,40 zł
Producent/dystrybutor
Geek Software Technology Inc
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

File Expert Pro Key Plugin to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. File Expert Pro Key Plugin powstało w studiu firmy Geek Software Technology Inc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 1.1. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Battery Indicator Pro oraz Spirit HD.

Ocena:
Twoja ocena: