File Scavenger 5.1

File Scavenger to zaawansowane narzędzie, pozwalające odzyskiwać pliki z partycji NTFS, macierzy dyskowych czy też pamięci przenośnych.

Liczba pobrań: 345
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
QueTek Consulting
Rozmiar: 3.87 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

File Scavenger to potężne narzędzie do odzyskiwania danych i przywracania wcześniej usuniętych plików z dysków twardych z zainstalowanym systemem plików NTFS. Aplikacja świetnie sobie radzi z usuniętymi danymi z kosza, w oknie konsoli czy dysków sieciowych. Program obsługuje partycje podstawowe i logiczne (również skompresowane) w systemie NTFS.

File Scavenger stara się skanować pozostałości po danych i odtwarza je krok po kroku. Program radzi sobie również z uszkodzonymi macierzami dyskowymi typu RAID 0 lub RAID 5, a także pamięciami przenośnymi. Uszkodzone woluminy lub sformatowane nie będą już problemem - nawet usunięcie fizyczne poszczególnych partycji niekoniecznie oznacza utratę ważnych dokumentów. Odzyskane pliki przejdą proces walidacji dla zachowania integralności zawartych w nich danych. W najnowszej wersji aplikacji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje File Scavenger