Filmradar 1.3.1

Filmradar to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Filmradar odpowiedzialna jest firma Wojciech Siudzinski.

Liczba pobrań: 633
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Wojciech Siudzinski
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Filmradar to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Filmradar dzięki zaangażowaniu pracowników Wojciech Siudzinski.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.3.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić ELLE Decoration UK oraz Pro cycling: the magazine for professional road racing.

Ocena:
Twoja ocena: