FINAL FANTASY III 1.0.2

FINAL FANTASY III to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Za stworzenie FINAL FANTASY III odpowiedzialna jest firma SQUARE ENIX Co.,Ltd..

Liczba pobrań: 740
Cena/licencja: 55,99 zł
Producent/dystrybutor
SQUARE ENIX Co.,Ltd.
Rozmiar: 172 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

FINAL FANTASY III to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. FINAL FANTASY III wprowadzono na rynek przez SQUARE ENIX Co.,Ltd..

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.0.2. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych gier i aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Shine Runner oraz BackStab.

Ocena:
Twoja ocena: