Firma ++ (FPP) 2.70

Program wyposażony jest w typowe i zaawansowane mechanizmy wprowadzania towaru do magazynu, rozchodowania na podstawie dokumentów sprzedaży, dokumentów WZ – wydanie zewnętrzne oraz transakcji wewnętrznych (RW- rozchód wewnętrzny, MM - przesuniecie międzymagazynowe).

Liczba pobrań: 10475
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
CDN
Rozmiar: 4.97 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

To popularne i sprawdzone rozwiązanie, stosowane w firmach o profilu handlowym, usługowym i produkcyjnym. Program wyposażony jest w typowe i zaawansowane mechanizmy wprowadzania towaru do magazynu, rozchodowania na podstawie dokumentów sprzedaży, dokumentów WZ – wydanie zewnętrzne oraz transakcji wewnętrznych (RW- rozchód wewnętrzny, MM - przesuniecie międzymagazynowe).

Praca handlowca jest wspomagana przez szereg przydatnych funkcji; zamówienia u dostawców, rezerwacje towarów dla odbiorców, rejestracja wpłaconych zaliczek itp. Dzięki elastycznemu systemowi rabatowemu, warunki sprzedaży dla klientów mogą być ustalone indywidualnie. Firma++ jest przeznaczona do komputerowej obsługi i rejestracji przepływu towarów i materiałów w firmach handlowych, produkcyjnych i usługowych.

Ocena:
Twoja ocena: