Fitness Magazine 2.7

Fitness Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Zdrowie i medycyna. Fitness Magazine powstało w studiu firmy Meredith Corporation.

Liczba pobrań: 1241
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Meredith Corporation
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fitness Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zdrowie i medycyna. Użytkownicy mogą korzystać z Fitness Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Meredith Corporation.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.7 Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić DNA – Australia’s best selling magazine for gay men oraz Angeleno Interiors: iPhone Edition.

Ocena:
Twoja ocena: