Flash Optimizer 2.0.1.333

Flash Optimizer to doskonałe narzędzie dla webmasterów i projektantów animacji w technice Flash. Aplikacja umożliwia "odchudzenie" plików SWF o kilkadziesiąt procent. Aplikacja optymalizuje całe pliki SWF zawierające grafikę rastrową, czcionki, czy grafikę wektorową. Aplikacja cześciowo obsługuje Flash 9 i działa w systemie Windows Vista.

Liczba pobrań: 639
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
ELTIMA
Rozmiar: 8.49 MB

Nazwa pliku: flash_optimizer.exe

[inne wersje programu Flash Optimizer 2.0.1.333]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Flash Optimizer to doskonałe narzędzie dla webmasterów i projektantów animacji w technice Flash. Aplikacja umożliwia "odchudzenie" plików SWF o kilkadziesiąt procent. Aplikacja optymalizuje całe pliki SWF zawierające grafikę rastrową, czcionki, czy grafikę wektorową. W rezultacie plik SWF zostaje zmniejszony o kilkanaście (a czasem nawet kilkadziesiąt) procent.

W stosunku do poprzednich edycji, Flash Optimizer 2 działa stabilnie w Windows Vista, czesciowo obsługuje również technologię Flash 9. Pozwala także na kompresję wbudowanych do pliku Flash obrazów, wideo i dźwieków. Umożliwia Program wyposażony został w odmieniony interfejs.

W wersji demo, nowo stworzony, skompresowany plik flash pozbawiony zostaje kolorów. Sa one wciąż widoczne w funkcji podglądu.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Flash Optimizer