FlashPoint Pro 3.10

FlashPoint to aplikacja umożliwiająca zmianę prezentacji w PowerPoint na animację flash. istnieje także opcja stworzenia z niej wygaszacza ekranu oraz pliku wykonywalnego.

Liczba pobrań: 481
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor

Rozmiar: 6.75 MB

Nazwa pliku: flashpoint_3.10.exe

[inne wersje programu FlashPoint Pro 3.10]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

FlashPoint to narzędzie do zmieniania stworzonych w PowerPoincie prezentacji, pokazów i szkoleń na pliki flash. Program zachowuje wszystkie oryginalne ustawienia, dźwięk, efekty, itp. Nadaje się doskonale do publikacji sieciowych, możemy stworzyć także wygaszacz ekranu, a nawet plik instalacyjny pokazu czy prezentacji. Dostępne formaty zapisu to .swf, .exe i .scr. Dzięki wydajnemu silnikowi i dużej kompresji finalny plik jest zawsze niewielkich rozmiarów.

FlashPoint jest bardzo prosty w obsłudze. Może posłużyć również jako narzędzie do tworzenia banerów sieciowych, interaktywnych dem oprogramowania, fotoalbumów czy też e-kartek. Możliwości aplikacja można przetestować dzięki wersji testowej dostępnej na tej stronie. W odróżnieniu od wydania Standard mamy tu możliwość zapisania prezentacji jako plik wykonywalny .exe oraz wsparcie dla obiektów shockwave, a także obsługę plików .wmv, .asf i .mpg.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje FlashPoint