Foto-Kurier 1.0

Foto-Kurier to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Narzędzia dla grafików. Foto-Kurier może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników ARW Foto-Kurier s.c.

Liczba pobrań: 1126
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
ARW Foto-Kurier s.c.
Rozmiar: 23 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Foto-Kurier to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Narzędzia dla grafików. Użytkownicy mogą korzystać z Foto-Kurier dzięki zaangażowaniu pracowników ARW Foto-Kurier s.c..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.0.. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Grand Designs oraz auto motor und sport HD.

Ocena:
Twoja ocena: