FourFourTwo Magazine 1.0

FourFourTwo Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. FourFourTwo Magazine zostało stworzone przez firmę Haymarket.

Liczba pobrań: 963
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Haymarket
Rozmiar: 14 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

FourFourTwo Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Hobby. FourFourTwo Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Haymarket

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.0. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Lifestyle For Men Magazine oraz Crafts Beautiful.

Ocena:
Twoja ocena: