franco.Kernel updater 6.3.1

franco.Kernel updater to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. franco.Kernel updater może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Francisco Franco

Liczba pobrań: 733
Cena/licencja: 10,47 zł
Producent/dystrybutor
Francisco Franco
Rozmiar: 24 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

franco.Kernel updater to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Użytkownicy mogą korzystać z franco.Kernel updater dzięki zaangażowaniu pracowników Francisco Franco.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji 6.3.1. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Majesty: Fantasy Kingdom Sim oraz Asphalt 7: Heat.

Ocena:
Twoja ocena: