Fruit Ninja: Puss in Boots 1.0

Fruit Ninja: Puss in Boots to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Fruit Ninja: Puss in Boots zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Halfbrick Studios.

Liczba pobrań: 737
Cena/licencja: 3,26 zł
Producent/dystrybutor
Halfbrick Studios
Rozmiar: 21 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Fruit Ninja: Puss in Boots to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Fruit Ninja: Puss in Boots może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Halfbrick Studios.

Gra wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone Androida w wersji 1.0. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych gier i aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Samurai II: Vengeance oraz FIFA 12 by EA SPORTS.

Ocena:
Twoja ocena: