F-Secure Internet Security 2013

F-Secure Internet Security 2013 jest rozbudowanym pakietem ochronnym dla systemu. Umożliwia między innymi korzystania z kontroli rodzicielskiej.

Liczba pobrań: 1210
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
F-Secure Corporation
Rozmiar: 1
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

F-Secure Internet Security 2013 to pełny pakiet zabezpieczeń z wielokrotnie nagradzaną, opartą na chmurze internetowej technologią, która chroni przed zagrożeniami online, skutecznie reagując na nowe niebezpieczeństwa. Łatwa instalacja i brak negatywnego wpływu na wydajność komputera. Pakiet jest objęty telefoniczną i internetową pomocą techniczną.

F-Secure Internet Security 2013 ochroni Twój komputer, umożliwiając korzystanie z Internetu, bankowości elektronicznej i robienie zakupów bez obaw. Nadto jest tu moduł ochrony dzieci podczas korzystania z Internetu,. a także ochrona tożsamości online. Dzięki częstym aktualizacjom w pakiecie znajduje się ochrona przed wszystkimi nowymi zagrożeniami, znajdziemy tu także blokowanie spamu i wiadomości phishingowych.

UWAGA

Aby pobrać wersję testową należy wypełnić formularz na stronie producenta. Wystarczy kliknąć POBIERZ na tej stronie, aby przejść do właściwej witryny.

Ocena:
Twoja ocena: