Funny Photo Maker 2.4.2

Funny Photo Maker to wygodne narzędzie do tworzenia ciekawych i zabawnych przeróbek zdjęć. Posiada ponad setkę gotowych do użycia efektów.

Liczba pobrań: 1479
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Anvsoft
Rozmiar: 50.68 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Funny Photo Maker to aplikacja do przerabiania grafik i zdjęć w ciekawy, zabawny sposób. Możemy "oprawić" fotografię w ramkę, dodawać zabawne efekty, a także tworzyć animacje w formacie .gif. Nie brak motywów dekoracyjnych, artystycznych, dodatków 3D czy też innych możliwości. Wszystko to otrzymujemy za darmo, a choć nie ma polskiego interfejsu, obsługa programu jest dziecinnie prosta i nie powinna nikomu sprawić problemów.

Funny Photo Maker oferuje gotowe szablony, można jednak stworzyć swoje zdjęcie od podstaw dzięki licznym opcjom konfiguracyjnym. Można także z poziomu aplikacji przesyłać efekty takiej pracy na portale społecznościowe jak Facebook, Twitter i inne. W tym wydaniu aplikacji dodano kategorię Template Collage z 30 szablonami, poprawiono menu szablonów oraz dodano funkcję "click on the frame to adjust source image and double click the frame to add photo".

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Funny Photo Maker

Windows: