Game Dev Story 1.0.8

Game Dev Story to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Game Dev Story zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kairosoft Co.,Ltd.

Liczba pobrań: 785
Cena/licencja: 8,95 zł
Producent/dystrybutor
Kairosoft Co.,Ltd
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Game Dev Story to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Gry komputerowe. Użytkownicy mogą korzystać z Game Dev Story dzięki zaangażowaniu pracowników Kairosoft Co.,Ltd.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.0.8. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Lapse It Pro • Time Lapse oraz Where's My Water?.

Ocena:
Twoja ocena: