Gazeta Bankowa 1.1

Gazeta Bankowa to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Gazeta Bankowa to aplikacja wprowadzona na rynek przez APELLA S.A.

Liczba pobrań: 545
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
APELLA S.A.
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gazeta Bankowa to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Gazeta Bankowa powstało w studiu firmy APELLA S.A..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.1 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Esquire UK oraz Maxim+ Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: