Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11.

Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 223
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_irst_32_6series.exe

[inne wersje programu Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11. ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11., warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Asus F2A85-M LE BIOS 5009 lub Acer Aspire 1410 Realtek Audio Driver 6.0.1.5869. Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Intel SATA Preinstall Driver 11. to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: