Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 582
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_7series.exe

[inne wersje programu Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ColorPlus PDF Printer Driver i 92536-win2kps2304-070309-hcapON.zip. Kod programu Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: