Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology D

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology D jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Liczba pobrań: 152
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology D to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology D, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Realtek HD Audio Driver 6559 czy HP G5042EA Notebook Intel Display Driver 7.14.10.1272 A for Vist. Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology D to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: