Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA Controller Driver 1

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA Controller Driver 1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Marvell.

Liczba pobrań: 300
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Marvell
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA Controller Driver 1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Marvell.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA Controller Driver 1, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ColorPlus PDF Printer Driver lub 91114-APC7500-Eng-Win64-WHQL-24Oct2007.zip. Programiści Marvell zadbali, by Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA Controller Driver 1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: