Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology

Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 360
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. FX DC 9000 PS czy Gigabyte GA-Z77-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall . Aplikacja Gigabyte G1.Sniper M3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: