Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) Easy Energy Saver Utility B9.1

Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) Easy Energy Saver Utility B9.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma GIGABYTE.

Liczba pobrań: 407
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GIGABYTE
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) Easy Energy Saver Utility B9.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki GIGABYTE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) Easy Energy Saver Utility B9.1 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite Pro A300D BIOS 2.80 for Vista, czy Lenovo ThinkCentre M57e PS2 Mouse Driver 6.45. Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) Easy Energy Saver Utility B9.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: