Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver

Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Liczba pobrań: 755
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0

Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sataraid_achi_8-series_win7...

[inne wersje programu Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver ]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony KDL-32EX726 BRAVIA HDTV Firmware 4.012EUA, czy Panasonic DMR-ES10S DVD Recorder Firmware U1-327. Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: