Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) 3TB+ Unlock Preinstall Drive

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) 3TB+ Unlock Preinstall Drive jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma GIGABYTE.

Liczba pobrań: 348
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GIGABYTE
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) 3TB+ Unlock Preinstall Drive to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy GIGABYTE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) 3TB+ Unlock Preinstall Drive to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP Pavilion HDX9309TX Intel Chipset Utility 8.3.1.1009, czy HP Pavilion HDX9303TX Intel Matrix Storage Manager Driver 7.8.0.. Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) 3TB+ Unlock Preinstall Drive to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: