Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.x) AMD Chipset Driver 8.863 for Win

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.x) AMD Chipset Driver 8.863 for Win są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 239
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.x) AMD Chipset Driver 8.863 for Win to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite A350 Flash Cards Support Utility 1.58.0.2C for i HP HDX X16-1145DX Premium Notebook Synaptics Touchpad Driver 11.. Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.x) AMD Chipset Driver 8.863 for Win poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: