Gigabyte GA-A75-DS3P (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.1

Gigabyte GA-A75-DS3P (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 193
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-A75-DS3P (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 2.2) Intel Management Engine Interfac i ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Gigabyte GA-A75-DS3P (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.2.1 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: