Gigabyte GA-A75-DS3P (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.863 for Vis

Gigabyte GA-A75-DS3P (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.863 for Vis to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 370
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-A75-DS3P (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.863 for Vis to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-A75-DS3P (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.863 for Vis, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ColorPlus PDF Printer Driver lub ColorPlus PDF Printer Driver. Aplikacja Gigabyte GA-A75-DS3P (rev. 1.0) AMD Chipset Driver 8.863 for Vis może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: